Riseloboost | Sıkça Sorulan Sorular

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!


Sıkça Sorulan Sorular

Cevabını bulamadığınız sorular için canlı destek ile görüşebilirsiniz

Riseloboost nedir?
Eloboost hizmetini sizlere profosyonel olarak veren kurumsal ve yasal bir şirkettir.Elo Boost Türkiye hizmet sektörünün en iyi fiyatları ile sizlerin memnuniyeti ile çalışan bu firmanın hedefi sizler için en iyisidir.
Herhangi bir geri bildiriminiz var mıdır?
2020'den beri sipariş vermiş müşterilerimizin yorumlarını Eloboost kısmının altındaki müşteri yorumlarından inceliyebilirsiniz.
Riseloboost.com'a üye olmadan sipariş verebilir miyim?
Maalesef, siparişinizin takibinin sağlanması amacı ile üye olmadan sipariş vermeniz mümkün değildir. Üyelik bilgileriniz herhangi 3. şahıs ile paylaşılmaz ya da işlenmez.
Riseloboost.com'u diğerlerinden iyi yapan nedir?
İlk önceliğimizin müşterilerimiz olması ve bunun için her gün daha fazla çaba sarf etmemizdir. En hızlı, en güvenli hizmeti sağlamak ve en uygun fiyatlarımıza ek olarak bize gelen geri bildirimlere %100 önem vererek kendimizi geliştirmekteyiz.
Sizin ile nasıl iletişime geçebilirim?
Discord sunucumuzdan, sosyal medya hesaplarımızdan ve sağ altta bulunan canlı destek kısmından 7/24 bize ulaşmanız mümkündür
Eloboost nedir?
Elo Boost, profesyonel bir oyuncuya hesabınıza erişim vererek profesyonel oyuncunun LoL sıralama sistemindeki konumunuzu iyileştirme sürecine denir. Elo boost zaman gerektirdiği için genelde bu işlem ücretlidir ve Riseloboost bu konuda en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sağlamaktadır.
Duoboost nedir?
Duo Boost, müşterimizin kendi hesabından ekibimizden profesyonel bir booster ile oyuna girerek ligini yükseltme işlemidir. Oyuna gireceğiniz saatleri booster ile konuştuktan sonra belirtmeniz işlemin daha hızlı ilerlemesi adına önemlidir.
Şampiyonluk boost nedir?
Challenger Boost, ustalık ve üstündeki oyuncular için verilen hizmettir. Şuan ki puanınızdan en az 50 puan olmak üzere istediğiniz puana kadar yükseltilmesi mümkündür.
Winboost nedir?
Win Boost hizmeti Boosterın hesabınıza girerek bitirdiği garanti win alacağı işlemlerdir.
Yerleştirme boost nedir?
İlk 10 maç, her sezonun başlangıcında veya yeni hesaplarda yeni bir lige yerleşmek amacı ile oynamanız gereken oyunlar serisidir. 10 maçta aldığınız zafer ya da yenilgiye göre bir lige yerleştirilirsiniz ve bu lig asıl liginiz olur. Sezona hızlı başlamanız amacı ile verdiğimiz bu hizmette 7 zafer garantisi ile sizi mümkün olan en yüksek ligden başlatmaktayız.Booster ilk 3 maçın ardından kaybettiği her oyun için size bir maç kazandıracaktır.(Elmas ve üzerinde 6 win garantidir) Farklı sunucularda win garantisi vermemekteyiz.
Valorant Eloboost nedir?
Elo Boost, profesyonel bir oyuncuya hesabınıza erişim vererek profesyonel oyuncunun LoL sıralama sistemindeki konumunuzu iyileştirme sürecine denir. Elo boost zaman gerektirdiği için genelde bu işlem ücretlidir ve Elo Boost Türkiye bu konuda en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sağlamaktadır.
Valorant Normal oyun boost nedir?
Valorant hesabınızda rekabetçi oyunlara girebilmek için 10 oyun kazanmanız gerekmektedir bunun için sizin yerinize hesabınızda oynuyor veya duo seçeneği ile sizle beraber oynuyoruz
Valorant Winboost nedir?
Win Boost hizmeti Solo ve Duo olarak ikiye ayrılmaktadır: Solo: Boosterın kendi tarafından girerek bitirdiği garanti win alacağı işlemlerdir. Duo: Booster müşterinin hesabına giriş sağlamadan onunla oynadığı ve kazandığı maçlardır.
Valorant Yerleştirme boost nedir?
İlk 5 maç, her sezonun başlangıcında veya yeni hesaplarınızda yeni bir lige yerleşmek amacıyla oynamanız gereken oyunlar serisirdir. 5 maçta aldığınız zafer ya da yenilgiye göre bir lige yerleştirilrsiniz ve bu lig asıl liginiz olur.
Siparişime ne zaman başlanacaktır?
Ödemesi gerçekleştirilmesinin ardından bildirimi yapılmış siparişlere 0-24 saat aralığında başlanacaktır. Bu sürenin uzaması mümkün değildir.Booster tarafından sizlere bildirilen bir sebepten ötürü başlamaması durumunda site ile iletişim sağlayıp bilgi edinebilirsiniz. Duo Boost işlemi için başlangıç saati müşteri ve booster arasında belirlenecektir.
Siparişimin durumunu nerden öğrenebilirim?
Üyeliğinize giriş yaptıktan sonra mevcut siparişlerim kısmından siparişinizi detaylı ve anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.
Nasıl sipariş verebilirim?
Sitemize üye olduktan sonra bakiye yükleyip sonrasında sipariş verebilirsiniz.
Siparişim ile ilgilenen booster ile konuşabilirmiyim?
Profilinizde mevcut siparişlerim kısmından sitemiz üzerinden booster ile konuşabilirsiniz.
Eloboost işleminin sonunda bir ban riski var mıdır?
Bilinmesi gerekiyor ki biz elo boost hizmeti verirken hesabın güvenliğini sağlamak amacıyla bütün boosterlarımız VPN kullanma zorunluluğuna sahiptir. Ne kadar da gerekli önlemleri almış olsak dahi elo Boost işleminin sonucunda hesabın 1000'de 1 ihtimal ile ban yeme riski bulunmaktadır.
Hesap güvenliğini %100 garanti ediyor musunuz?
Hesabınıza elo boost işlemi sırasında herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Bir problem olması halinde hesabınızın değerine eşit ya da yaklaşık olarak yeni bir hesap tarafınıza temin edilir. Elo boost işleminden kaynaklı alacağınız herhangi bir ceza garanti kapsamımızda değildir.
Booster hesabımba iken gelen mesajlara yanıt veriliyor mu?
Kesinlikle yanıt verilmemektedir eğer isterseniz AppStore veya PlayStoreden LoL+ uygulamasını kullanıp kontrol edebilirsiniz.
3. parti yazılım kullanıyor musunuz?
Boosterlarımızın tamamı yüksek ligli oyunculardan oluşmaktadır ve hiç bir şekilde 3. parti bir yazılım kullanılmaz.
Hesap satışı nedir?
Riseloboost.com tarafından satışı yapılan hesapların bulunduğu kategoridir.
Hesaplar nasıl teslim ediliyor?
Hesaplarınız 7/24 otomatik teslim edilmektedir. Aldığınız hesabın bilgileri profilinizdeki Unranked Hesaplarım kısmında anında gözükmektedir.
Hesabın şifresini yada mailini değiştirebilir miyim?
Hesaplarımız riseloboost tarafından kasılmış olur mail onaysızdır league of legendsin kendi sayfasından değiştirebilirsiniz.
Hesaplar için garanti var mıdır?
Unranked hesaplar için Riseloboost olarak verdiğimiz garanti süremiz 14 gündür. Hesabı aldıktan sonra şifre ve mail değiştirmeniz gerekmektedir.Hesaba giriş yaptıktan sonra hesabın nickini değiştirmeniz gerekir.Hesabın bilgileri değiştirilmemesinden kaynaklı yaşanacak sorunlardan Riseloboost.com sorumlu değildir ve garanti dışında kalmaktadır. Hesap için bahsedilen garanti sadece botting kaynaklı banlar için geçerlidir.
Riseloboost.com'a nasıl ödeme yapabilirim?
Ödeme yapabilmek ve sonrasında siparişinizi oluşturmak için öncelikle Riseloboost.com'a üye olmanız gerekmektedir. Üyelik işleminizden sonra profilinizdeki Bakiye yükle kısmından yükleyeceğiniz miktarı yazıp WeePay güvencesi ile ödeme gerçekleştirebilirsiniz.
Hangi ödeme yöntemleri mevcuttur?
Havale/eft ve kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.
Ödemem ne zaman onaylanır?
Kart ile ödemelerinizin onay süresi en fazla 2 dakika olup, havale/eft işlemlerinde mesai saatleri(Riseloboost.com mesai saatleri= 10:00-02:00) içinde en fazla 10 dakikadır.
Ödeme sırasında bir komisyon alınıyor mu?
Ödeme sırasında herhangi bir komisyon alınmamaktadır.
Koçluk Nedir?
LoL Koçluk hizmetimizde Challenger düzeyindeki oyuncularımızla beraber oyuna girebilir, sesli iletişim kurabilir, oyuna tek başına etki etme / minyon kontrolü gibi kritik konular üzerine çalışabilir, kendi oyununuzu koçunuza izletebilir, oyun içerisinde yaptığınız hataları ve genel oyun yapınızı analiz ettirebilir hatta seçeceğiniz özel bir şampiyonla bir maç oynamalarını isteyebilirsiniz. Yani bu hizmetimizde hedefimiz en verimli şekilde hem oyun bilginizi hem de pratiğinizi güçlendirmektir. League of Legends'ta profesyonel oyuncuların bile her zaman koçları vardır, LoL öyle bir oyundur ki oyuncu her zaman kendini geliştirebilir ve ne kadar usta olursa olsun deneyim kazanabilir. Değişen metaya ve şampiyonlara ayak uydurabilmek, her zaman zirvede kalabilmek için düzenli olarak bizden koçluk hizmeti alan müşterilerimiz inanılmaz verim almaktadırlar. Hemen siz de kendinize özel sipariş vererek seçeceğiniz rolden üst düzey bir koç ile birebir iletişime geçme fırsatı elde edebilirsiniz.