Riseloboost | Blog Detayı

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

riseloboost,lol elo boost,valorant elo boost,elo boost

RISEB Elobooster Sampiyonlari 1


Yazar : RISEB Ata
Oluşturulma Tarihi : 17-06-2021 17:55

Uzun yıllar oyun sektöründe en lider konumda bulunan League of Legends, oldukça keyifli bir oyundur. Ancak keyiflendirici etkisinin yanı sıra lig atlama işlemlerinde oyuncuların adeta sinirlerinin yerle bir olmasını da sağlamaktadır. İş ya da eğitim gibi nedenlerden dolayı elo yani hak etmediği liglerde oynayan oyuncuların elo boost hizmeti sayesinde hak ettikleri ligde olmalarını sağlamaktayız. Verilen riseloboost hizmetindeki kadromuz oyunda tamamen Challenger yani Şampiyonluk ve GrandMaster yani Ustalık seviyesindedir. Hızlı lol lig atlamak için yapılacak olan boost hizmeti için en verimli mid (orta koridor) şampiyonu Anivia’dır.
 
Anivia Şampiyon Yetenekleri
 
Türkiye sunucunda daha çok Zed, Yasuo veya Akali gibi şampiyonlar oynansa da orta koridorda en güçlü şampiyonlardan birisi de Anivia’dır. Anivia’nın şampiyon yeteneklerine yakından bakalım:
 
Pasif: Yeniden Doğuş- Anivia öldürücü bir hasar aldığı zaman bir yumurtaya dönüşür. Bu dönüşme sırasında saldırı altında kalabilir ve yumurtası bu sürede öldürülemezse belirli can miktarı ile yeniden doğar.
Q: Buz Kütlesi- Anivia kanatlarını çırpar ve bir bölgeye bu kütlesi gönderir. Buz kütlesi önündeki tüm rakiplere hasar verir ve sonundaki rakibin donmasını sağlar. Q yeniden kullanılabilir.
W: Buz Duvarı- Anivia bir bölgeye geçilmez duvar örer. Duvar belirli süre sonra yok olur.
E: Ayaz Yanığı- Anivia kanatlarını çırparak rakibe hasar veren rüzgâr gönderir. Bu yetenek öncesinde rakip, Buz Kütlesi yeteneği ile hareketsiz kalmışsa daha fazla alır.
R: Buzul Fırtınası- Anivia belirli bir bölgeye şiddetli buz ve dolu sağanağı başlatır. Yetenek içinde kalan rakipler devamlı hasar alır. Süre geçtikçe yeteneğin verdiği hasar artar.
 
Anivia Elo Boost Öncesinde Neler Yapılmalı?
 
Türkiye ya da batı Avrupa sunucusu fark etmeksizin çoğu düşük ligdeki league of legends oyuncusu hangi şampiyonla nasıl oynanması gerektiğini bilmemektedir. Bunun yanı sıra yeni itemleri hakkında ve neler yapılacağı konusunda bilgisizdir. Oyunu tek başınıza taşıyabilecek olduğunuz bir şampiyon olan Anivia, orta koridorda doğru oynandığı taktir de rakip oyuncuların ff vermesini bile sağlamanız mümkündür.

Hızlı ve doğru şekilde Anivia ile eloboost yapmak için seçecek olduğunuz rünler önemlidir. Anivia için en ideal rün 1. Sayfa Büyücülük, Sürat Coşkusu, Mana Akışı Yüzüğü, Yücelik ve Kızart rünüdür. İkinci sayfadan İsabet, Pratik Zekâ, Son Darbe, Saldırı Hızı, Esnek ve duruma göre zırh ya da büyü direnci tercihi tavsiye edilir.
 
Anivia Yükseltilecek Yetenek Sıralaması
 
Anivia’da oyun başında açılacak olan ilk yetenek genellikle E yeteneğidir. Bu seviyelerde rakibe atak yapmak yerine minyona odaklanın. Daha sonra Q yeteneği ve üçüncü seviyede de E yeteneğini açın. Dördüncü seviyede ise W yeteneğine verin. İlk yükseltilecek yetenek ise E yeteneğidir. Bu yeteneği en üst seviyeye getirdikten sonra Q ve sonrasında da W yeteneğini yükseltebilirsiniz.
 
Anivia Lol Eloboost Sırasında Yapılması Gerekenler
 
Doğru ve etkili lol elo boost işlemi için tercih edilen Anivia şampiyonunda ilk olarak Doran’ın Yüzüğü ve iki pot ile başlayabilirsiniz. Karşıda sizi çok fazla dürtecek yani hasar verecek Xearth, Lucian veya Yasuo gibi şampiyonlar varsa Işınlan yani Teleport ile Sıçra tercihi sihirdar büyüleriniz olmalıdır. Ancak ilk kanı almak için Sıçra ve tutuştur almanız daha iyidir. Minyon kesme aşamasında öncelikle mana kullanmadan minyonlara son vuruş yapın. Karşıdaki rakibin yeteneklerini dodgelamak yani boşa çıkarmak oldukça önemlidir. Başlangıçta ilk E yeteneğini açın ve minyon kaçırmamak için bu yeteneği kullanabilirsiniz.
 
Düşük liglerde genellikle rakipler Anivia’nın pasifini unutur. Rakibin kulenizin altında oynamasına izin verin. Üçüncü ya da dördüncü seviyelerde ilk olarak rakibe Q yeteneği tutturun ve ardından düz vuruş, E, düz vuruş ile çok fazla hasar çıkararak rakibi öldürebilirsiniz. Tutuştur varsa zaten rakip dayanamayacaktır. Dikkat edilmesi gereken bir nokta da W yeteneğini sürekli kullanmamak. Yeteneğin bekleme süresi uzun ve gelecek olan baskınları en kolay bu yetenek ile engelleyebilirsiniz.
 
Koridor Aşaması Ortalarında Neler Yapılmalı?
 
Koridor aşamasını istenen seviye veya üzerinde tamamlamanız yani altıncı seviye ve üzeri olmanızla birlikte yan koridorlara baskın atabilirsiniz. Anivia’nın R yeteneği koridoru oldukça hızlı itmeyi sağlar. Ancak bu sırada mananızın bitmemesine özen gösterin. Koridoru ittirdikten sonra baskın atabilecek olduğunuz koridora giderek en zayıf rakibinize önce R, sonra R yeteneğinin tam arka sınırına W ve Q ile E kombosu yaparak rakibinizi avlayabilirsiniz. Profesyonel şekilde yapılan Anivia lol eloboost işlemlerinde koridorun durumu göz önün alınarak bu baskınlar atılır. Koridor rakibinize oyun ilerledikçe sürekli koridoru ittirin ve onun takıma yardım etmesinin önüne geçin.
 
Anivia Elo Boost Takım Savaşlarında Neler Yapılır?
 
Hak etmediğiniz ve oynayarak daha çok zevk alabilecek olduğunuz liglere ulaşmanız için sunulan lol boost hizmetinde Anivia ile kısa sürede oyunu domine edebilirsiniz. Takım savaşlarında sürekli hasar vurmak ve bu sırada kendinizi korumak oldukça önemlidir. Hiçbir durumda en önde takımı tanklama niyetine girmeyin. Tıpkı nişancı gibi arkada pozisyon alın. Toplu halde olan rakibinizi R ve W kombosu ile hareketsiz bırakın.

Daha sonra Q ve E yeteneği ile ciddi hasarlar verin. Ancak olası durumlarda rakibi avlamak için Kronometre alın ve takım savaşında rakibin arasına girin. Ardından R yeteneğini açın ve rakibi kendinize çekerek Kronometreye basın. Bu sırada pasifinizin olduğuna da dikkat edin. Rakip size dalarken takım arkadaşlarınız rakibin üstesinden gelecektir. Pasifinizin olması halinde ölseniz bile yeniden doğabilir ve takım savaşından üstün çıkabilirsiniz.

ETİKETLER :
league of legends
lol
riseloboost
anivia
elo boost
eloboost
lol elo boost
lol eloboost
lol boost