Riseloboost | Blog Detayı

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

riseloboost,lol elo boost,valorant elo boost,elo boost

Profesyonel Elo Boost Hizmeti Icin Dogru Tercih


Yazar : RISEB Ata
Oluşturulma Tarihi : 15-06-2021 23:27

Elo boostun kelime anlamını olarak şöyle ifade edebiliriz. Elo sıralama puanı demektir. Boost ise arttırmak anlamına gelmektedir. Bu iki kelimenin birleşmesi sonucu elo boost ifadesi oluşmaktadır. Türkçe karşılığı ise lig yükseltimidir. Eloboost kesinlikle zorunlu değildir. Ancak, lig sistemi bazen can sıkıcı olabiliyor. Kimi zaman 15 lig puanı gelirken 25+ lig puanı kaybedildiği olabiliyor. Oyuncular bu durum karşısında 35 dakikadan fazla süren onlarca oyun oynamak gerekebiliyor.

 Neden Elo Boost yaptırılır?

 Günlerce oyun oynamasına rağmen istediği lige ulaşamayan oyuncular eloboost yaptırmak zorunda kalıyor. Boost işlemi belli bir bedel karşılığı yaptırabilmekte. Oyuncu hesap bilgilerini verdikten sonra boost işlemine başlanmaktadır. Eloboost kısa zamanda lig yükseltmeye yarayan bir sistem olarak geliştirilmiştir.

 

 Elo Boost yaptırırken ödeme bilgilerim güvende kalıyor mu?

 

 Boosteriniz tamamen manuel, güvenli ve hızlı bir biçimde hesap çıkarmakta ve işleme almaktadır. 7/24 elektronik posta, canlı destek ve siparişlerim kısmındaki booster ile konuş sayesinde iletişim kurmak çok rahat. Bu şekilde istediğiniz zaman rahatlıkla bilgi alabilme imkanına sahipsiniz. Yapılan işlemlerde, işlem sonuçlanıncaya kadar müşteri memnuniyeti sağlama garantisi bulunmaktadır.

 

 League of Legends nasıl bir oyundur?

 

 League of legends oynaması ücretsiz bir bilgisayar oyunudur. League of legends yıllardır moba oyun sektöründe lider durumdadır. Günümüzde milyonlarca kişi yoğun ve sürekli olarak oynamaktadır. Yüzlerce farklı karakter çeşidi ile oynanabilmektedir. 

 

 League of Legends oyununda amaç nedir?

 

 lol eloboost rank atlamakta güçlük çeken oyuncuları kısa bir zaman içinde üst ranklara yükseltmektedir. Oyununda amaç ise, rakiplerin kulelerini indirmek ve maçı kazanmaktır. Bunu gerçekleştirirken oyun içinde market ile yüzlerce farklı eşyayı stratejik olarak kullanmanız gereklidir. Oyun içerisinde bulunan her bir karakterin kendine ve rakiplerine göre eşyaları mevcuttur. 

 

 League of Legends ücretli midir? 

 

 Oyun tamamen ücretsizdir. Birçok oyunda olduğu gibi ücretli mağazası bulunmaktadır. Bu mağazadan oyun gereği karakter ve ürünler seçilebilir, oyunda aktif hale getirebilmek için para karşılığı satın alınabilir. Mağaza içerisinde karakterlerin kostümlerini ücretli karşılığı alabilirsiniz. Bu kostümler oyuna katkı sağlamaz sadece görsel açıdan değişiklik yaratır. Oyun içi karakter alımında mavi öz denilen para kullanılmaktadır. Bir de riot puanı vardır. Bu puan yüklediğiniz gerçek para tutarını ifade eder. Bu para ile yine oyun içerisindeki kostüm, sandık gibi ürünler alabilir ve aktivitelerinizde kullanabilirsiniz. Fakat lol elo boost  zaman ve tecrübe istediği için ücretlidir.

 

 League of Legends Nasıl Oynanır?

 

 Bu oyun hem klavye hem de fare ile oynanabilmektedir. Klavyede Q , W , E, R , F ve D tuşları ile oyunu yönlendirebilirsiniz. Her karakterin kendisine ait dört adet özelliği vardır. Bu özellikler stratejik anlamda ve takım maçlarında önemlidir.

 Valorant oyunu ücretli midir?

 Valorant tamamen ücretsizdir . League of legends ve diğer oyunlarda olduğu için ücretli mağazası bulunmaktadır. Bu mağaza oyun içi silah bıçak kaplamaları alınabilir. Valorant oyununda VP ve RP olmak üzere 2 tür para birimi vardır. VP silah bıçak kaplmalarını açmak için RP ise bu bıçak silahların animasyonunu geliştirmek için kullanılır. 

 Valorant Nasıl Oynanır?

 Valorant hem klavye hem de fare ile oynanmaktadır. First Person Shooter (FPS) yani bir Birinci Şahıs Nişancı oyunudur.Valorant oyunundan 10'dan fazla karakter ve her karakterin farklı yetenekleri bulunmaktadır. Karakterler savunma ve saldırı mekanizması olduğu için hem FPS hem Moba bilgisi gerekmektedir. Yetenekler Q , E , C , X tuşlarıyla kullanılmaktadır. B tuşu ile marketi açarak ekonominize göre silah satın alabiliyorsunuz.

 Valorant Elo Boost'un Avantajları Nelerdir?

  valorant eloboost kullanıcılarına özel çeşitli avantajlar sunmaktadır. Riseloboost valorant elo boost için en uygun fiyatlara sahiptir. Siz değerli oyuncularına hızlı bir rütbe artışı sağlamaktadır. Valorant Boost ile oyuncular arzu ettikleri sıralamaya en hızlı şekilde ulaşabilirler. Valorant elo boost asla hile içermemektedir. Kesinlikle profesyonel ve güvenilirdir. Amaç oyunda hedeflenen hıza oyuncuyu en kısa zamanda ulaştırmaktır.

 Riseloboost sektörde var olan Elo Boost hizmetlerini en yüksek kalitede sunmayı amaçlamaktadır. Çok çeşitli güvenlik, verimlilik ve kalite ölçütleri bulunmaktadır. Güvenlik önlemleri oyuncu için çok önemlidir. Valorant boostta en yüksek güvenlik tarama süreci ve en yüksek kalite standartları mevcuttur. Size uygun boost paketini bulduktan sonra sipariş oluşturabilirsiniz. Güvenlik için riseloboost ekibi bütün profesyonel önlemlerini almaktadır. Sitemiz üzerinden bütün boost işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

 

ETİKETLER :
elo boost
eloboost
lol elo boost
lol eloboost
valorant elo boost
valorant eloboost
valorant boost