LoL Win Boost | Riseloboost Profesyonel Eloboost Hizmeti - riseloboost.com
League of Legends Elo Boost
Valorant Elo Boost
TFT Elo Boost
Wildrift Elo Boost

Mevcut Lig

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti

Maç Sayısı

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti

Bilgiler

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti

Seçenekler

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti
Şampiyon Seç
RollerSeç
Sihirdar BüyüsüÜcretsizSeç
Çevrimdışı ModÜcretsiz
Yayın
Öncelik

Sonuç

İndirim

Sipariş Tercihleri

Toplam Fiyat

₺0,00

₺0,00

Müşteri Yorumları

Ödeme Seçenekleri

LoL Win Boost

Neden bir Win Boost siparişi vermelisiniz?

Oyunda daha fazla ilerleme kaydedemeyeceğinizi düşündüğünüzde win boost satın almanızı öneririz. Nedenleri değişebilir. Sadece takım arkadaşlarınızın beslemesinden daha yoğun oyunları taşıyabilirseniz merdiveni tırmanabilirsiniz. Bir noktada, LoL ELO sisteminin bazı kusurları olduğu için bu gerçekten zor olabilir. ELO sistemi satranç gibi 1v1 oyunlarda (nereden geliyorsa) harika çalışıyor, ancak LoL gibi 5v5 oyunlar söz konusu olduğunda, olması gerektiği kadar ödüllendirici değil. Sistem ekip üyelerini eşit kabul eder. İster tüm düşman takımını geride bırakmış olun, ister efsanevi olun, bir noktada bu, bütün bir oyunu taşımak için yeterli olmayacaktır. Bu noktaya ulaştığınızı ve daha fazla taşıyamayacağınızı hissettiğinizde, ancak daha yüksek klasmanlarda anlamlı oyunlar oynamak istediğinizde bir lol win boost satın almanızı öneririz.

Win Boost Hakkında

Oyunda daha fazla ilerleme kaydetmeyi zor buluyorsanız, win boost harika bir çözümdür. Win boost sayesinde, müşteri istediği sayıda win boost satın alabilir. Tek yapmanız gereken LoL hesabınızda kaç dereceli galibiyet almak istediğinizi seçmek. Belirli bir bölümde takılıp kaldıysanız veya sadece hesabınızdaki MMR'i artırmak istiyorsanız, lol win boost harika bir çözümdür.

Win Boost Süreci

Bir win boost satın aldıktan sonra, booster ekibimizden biri hesabınızda oynamaya başlayacaktır. İşini en hızlı şekilde bitirmek için mümkün olduğu kadar çok dereceli oyun kazanmaya çalışacaktır. Bir oyunu kaybederse ne olur? Dereceli kazançlar artarken bir oyunu kaybetmek, boosterin ekstra oyunlar oynamak zorunda kalacağı anlamına gelir. Örneğin, 10 galibiyet satın alırsanız ve booster 2 oyun kaybederse, hesabınızda win boost hizmetini bitirdiğinde toplamda 12 galibiyet ve 2 yenilgiye sahip olacaktır.

Elo Boost vs Win Boost

Win boost satın almak, daha küçük bir yatırım türüdür. Bir elo boosta yatırım yapmak konusunda kendinizi rahat hissetmiyorsanız, bir galibiyet takviyesi satın almak hedefinize doğru güvenli bir ilk adım olabilir. Hizmetlerimizi ilk kez denemek üzereyseniz, win boost da harika bir fırsat olabilir. Daha küçük bir win boost satın alarak, satın alma sürecini deneyerek yüksek kaliteli hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinme fırsatına sahip olacaksınız. LoL win boost, grup artışından daha küçük bir yatırım olduğundan, çoğu durumda bunu tamamlamamız da daha az zaman alır. Genel olarak, win boost, Riseloboost'un yüksek kaliteli hizmetlerimizden emin olmanın kolay, hızlı ve akıllı bir yoludur.

Win Elo Boost nasıl çalışır?

Kötü takım arkadaşlarınızla bir oyunu kazanmak sizin için zorsa, win boost hizmetimizden yararlanmanızı öneririz. işlem sırasında, profesyonel boosterlarımızdan biri hesabınıza giriş yapacak ve satın aldığınız kadar oyun kazanacaktır. Boost işlemi, satın aldığınız kazanma sayısına göre değişir. Kaybedilen her oyun için güçlendiricilerimiz ekstra oyun kazanacak ve hizmet bitene kadar oynamaya devam edecek. Örneğin, 10 win boost satın alırsanız ve güçlendiricimiz 3 oyun kaybederse, işleminiz 13 galibiyete 3 mağlubiyet olarak tamamlanır.

win boost win boosting win elo boost win elo boosting ucuz win boost eloboost elo boost