LoL Yerleştirme Maçları | Riseloboost Profesyonel Eloboost Hizmeti - riseloboost.com
League of Legends Elo Boost
Valorant Elo Boost
TFT Elo Boost
Wildrift Elo Boost

Eski Lig

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti

Maç Sayısı

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti

Bilgiler

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti

Seçenekler

Riseloboost profesyonel eloboost hizmeti
Şampiyon Seç
RollerSeç
Sihirdar BüyüsüÜcretsizSeç
Çevrimdışı ModÜcretsiz
Yayın
Öncelik

Sonuç

İndirim

Sipariş Tercihleri

Toplam Fiyat

₺0,00

₺0,00

Müşteri Yorumları

Ödeme Seçenekleri

LoL Placement Boost

Güvenlik

Hesabınızın güvenliği bizim için en önemli durumdur. Riseloboost olarak, League of Legends placement boost hizmeti için sadece hesabınızın kullanıcı adı ve şifresine ihtiyaç duyuyoruz. Bu bilgiler booster tarafından görülememekte ve boosterlar hesabınıza otomatik olarak giriş yapmaktadır. Riseloobost tarafından hesabınızın güvenliği için gerekli tüm önlemlerin alındığından emin olabilirsiniz.

Bilgilendirme

Siparişi oluştururken doğru bilgileri ve kalan maç sayısını doğru girdiğinizden emin olun. Yerleştirme boost hizmetinde %70 kazanma oranı garanti ediyoruz.

Not: Geçen sezon oynanmamışsa, önceki sezonu bilerek bilgi giriniz.

LoL placement boost güvenli mi?

LoL placement boost hizmetimizden yararlandığınız durumda hesabınızın yasaklanma olasılığını en aza çekmek için boosteriniz hesabınıza VPN bağlantısı ile giriş yapmaktadır. Bu durum hesabınızı güvence altına almakta ve işleminiz en kısa sürede tamamlanarak size teslim edilecektir.

3. taraf yazılımlar hakkında

Bizimle çalışan boosterlar kendilerini kanıtlamış ve yüksek yeteneğe sahip oyunculardır. Bu yüzden 3. taraf yazılımlara ihtiyaç duymaz ve kullanmazlar.

Booster ile iletişim

Siparişi oluşturduktan sonra boosteriniz ile konuşabilirsiniz. Ayrıca canlı destek üzerinden de bilgi alabilirsiniz.

LoL Yerleştirme Maçları nasıl çalışır?

Bazı oyuncular yerleştirme oyunlarını önemsemezler ancak bunlar sezon başında önemlidir. Oynamak zorunda olduğunuz yerleştirme oyunlarının size bazı hayati sonuçlar vermesinin neden bu kadar önemli olduğunu düşünüyoruz. Yerleştirmenizden sonra en önemli şey çok daha fazla Lp kazanmanız ve aynı anda iki kez lig atlama şansına sahip olmanızdır. Bu durumda daha hızlı yükselirsiniz. Bu nedenle, oyunlarınızın kalitesini yükseltmek için yerleştirme oyunları önemlidir. Kazandığınız Lp, kaybettiğiniz Lp'ye kıyasla çok daha fazladır. Sıralama maçlarınızdan sonra eloboost hizmetimizi satın alarak bu durumdan faydalanabilirsiniz. Soru sormak isterseniz canlı sohbet yoluyla bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ne için bekliyorsun? Git ve en iyi deneyimler ve fiyatlar ile destek hizmetimizi alın!

lol placement boost lol plament lol placement boosting league of legends placement lol boost lol smurf