Riseloboost | LoL Kocluk

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

Tüm boost siparişlerinizde %50 indirimden yararlanabilir ve uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz!

Mevcut Lig


Liginiz
Maç Adedi

Ek Tercihler

elo boost,lol eloboost,valorant eloboost,unranked hesap
Koçun Ligi
Şampiyon Seçimi

Sunucu
Dereceli Türü
Koridor

Tamamlanma Süresi

1 - 2 GÜN

Toplam Ücret

600

Siparişi Tamamla

LoL Koçluk Nedir?
LoL Koçluk hizmetimizde Challenger düzeyindeki oyuncularımızla beraber oyuna girebilir, sesli iletişim kurabilir, oyuna tek başına etki etme / minyon kontrolü gibi kritik konular üzerine çalışabilir, kendi oyununuzu koçunuza izletebilir, oyun içerisinde yaptığınız hataları ve genel oyun yapınızı analiz ettirebilir hatta seçeceğiniz özel bir şampiyonla bir maç oynamalarını isteyebilirsiniz. Yani bu hizmetimizde hedefimiz en verimli şekilde hem oyun bilginizi hem de pratiğinizi güçlendirmektir. League of Legends'ta profesyonel oyuncuların bile her zaman koçları vardır, LoL öyle bir oyundur ki oyuncu her zaman kendini geliştirebilir ve ne kadar usta olursa olsun deneyim kazanabilir. Değişen metaya ve şampiyonlara ayak uydurabilmek, her zaman zirvede kalabilmek için düzenli olarak bizden koçluk hizmeti alan müşterilerimiz inanılmaz verim almaktadırlar. Hemen siz de kendinize özel sipariş vererek seçeceğiniz rolden üst düzey bir koç ile birebir iletişime geçme fırsatı elde edebilirsiniz.
LoL Koçluk Nasıl İşler?
League of Legends oyununda, maksimum 10 maç Koçluk hizmeti satın alabilirsiniz. Bu oyunlarda bir booster tarafından oyunlarınız izlenerek oyun sonralarında analizler yapılır veya booster sizle beraber oyuna girer. Bu bir eloboost hizmeti değildir. Burada asıl amaç sizin oyunu daha iyi bir şekilde öğrenebilmeniz ve daha üst liglerde oyun oynayabilmenizdir.
Siparişim ile ilgilenen booster ile konuşabilir miyim?
Profilinizde mevcut siparişlerim kısmından sitemiz üzerinden booster ile konuşabilirsiniz.Koçluk siparişinde Discord veya LoL'ün kendi sesli sohbetinden iletişim kurabilirsiniz.