Riseloboost | LoL Duoboost

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

Tüm boost siparişlerinizde %50 indirimden yararlanabilir ve uygun fiyatlarla hizmet alabilirsiniz!

Mevcut Lig


Liginiz
Aşama
Mevcut Puan

Hedef Lig


Liginiz
Aşama

Sunucu
Dereceli Türü
Maç Başı LP
Ekstra Win

Tamamlanma Süresi

1 - 2 GÜN

Toplam Ücret

2300

Siparişi Tamamla

Duo Boost nedir?
Duo Boost, müşterimizin kendi hesabından ekibimizden profesyonel bir booster ile oyuna girerek ligini yükseltme işlemidir. Oyuna gireceğiniz saatleri booster ile konuştuktan sonra belirtmeniz işlemin daha hızlı ilerlemesi adına önemlidir.
Ek Bilgilendirme
Boosterin elinden gelenin en iyisini yapacağını nasıl mı garanti ediyoruz?Boosteri oyluyabildiğiniz ve yorum yapabildiğiniz için size garanti win almak adına tabiki de elinden gelenin en iyisini yapacaktır.Ayrıca boosterin sürekli kendini geliştirebilmesi için daima en iyi performansıyla oynamalıdır.
İptal sebepleri nelerdir?
Boosterin ve Riseloboost'un mağdur edilmemesi amacı ile argo chat kullanımı, yetenek dışında oyunun gidişatını zorlaştırmak (trollemek vs), boostere saygısızlık etmek durumlarında geri iade yapılmaz.Şampiyon seçimi yapanlar için: Banratesi yüksek şampiyonları seçerken yanına 1-2 tane daha şampiyon seçmenizi öneririz şampiyon banlanırsa oyunlar dodgelenmez ve booster istediği şampiyonu oynar.
Hesap güvenliğini %100 garanti ediyor musunuz?
Hesabınıza elo boost işlemi sırasında herhangi bir zarar gelmesi mümkün değildir. Bir problem olması halinde hesabınızın değerine eşit ya da yaklaşık olarak yeni bir hesap tarafınıza temin edilir. Elo boost işleminden kaynaklı alacağınız herhangi bir ceza garanti kapsamımızda değildir.
3. parti yazılım kullanıyor musunuz?
Boosterlarımızın tamamı yüksek ligli oyunculardan oluşmaktadır ve hiç bir şekilde 3. parti bir yazılım kullanılmaz.
Siparişim ile ilgilenen booster ile konuşabilirmiyim?
Profilinizde mevcut siparişlerim kısmından sitemiz üzerinden booster ile konuşabilirsiniz.Duoboost siparişinde Discord veya LoL'ün kendi sesli sohbetinden iletişim kurabilirsiniz.