Riseloboost | Blog Detayı

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

riseloboost,lol elo boost,valorant elo boost,elo boost

LoL Eloboost


Yazar : RISEB Ata
Oluşturulma Tarihi : 17-06-2021 12:27

League of Legends ya da lol oynama mantığını anlamak istiyorsanız doğru yere geldiniz. Elo'daki artışın ne anlama geldiğini merak edenler için Elo, lig puanları anlamına gelir. League of Legends'daki bu kavram, Türkçe ‘ye lig yükseltme olarak çevrilir. League of Legends oynayanlar için Elo boost isteğe bağlıdır. Ancak hepsi, League of Legends oynarken lig sisteminin sinir bozucu olduğu deneyimini yaşadılar. Örneğin, bazı durumlarda 15 lig puanı kazanırken 25 veya daha fazla lig puanı kaybedebilirsiniz. Bu gibi durumlarda, her biri yaklaşık bir saat süren yüzlerce oyun oynanmalıdır.

Lol Elo Boost Yaptırmamak Kaçınılmazdır

Saatlerce ve günlerce oyun oynamasına rağmen tüm zamanını League of Legends'da geçirmesine rağmen istediği konuma gelemeyen kişilerin elo boost yaptırmaması kaçınılmaz hale geliyor. Elo takviyesi almak isteyen oyuncular belirli bir miktar para ödeyerek sitemizden kendilerine en uygun boost paketini alarak işleme başlarlar . Sonra riseloboost lolboost ekibi burada devreye giriyor. Rise Eloboost, hesapları üçüncü taraf yazılım kullanmadan güvenli, manuel ve nispeten hızlı bir şekilde yükseltir ve boost sürecini tetikler. Rise lol Elo Boost işlemleri ile hesap güvenliği konusunda endişelenmenize bile gerek yok. LoL veya Valorant sürecinin başından sonuna kadar müşteri memnuniyetini sağlamayı amaçlar.

League of Legends: Elo Boost

League of Legends oynayan herkes lol eloboost'un ne olduğunu merak etmiştir. elo; Kazanma ve mağlubiyet oranlarına göre değişen çok oyunculu veya rekabet ortamına sahip çevrimiçi oyunlarda, bazı oyunlarda ise oyuncunun oyundaki davranışına bağlı olarak oyuncuların seviyesini belirleyen puan sistemidir. Bazı oyunlarda Elo puanı doğrudan görüntülenmez. Oyuncu, Elo puanına karşılık gelen sınırlara göre bir lig veya sıraya yerleştirilir. Eloboost'un yasal olup olmadığını merak edenler için bu konuda internet yasasının olmadığını söylemek gerekiyor. Bu sayede oyuncular güvenli bir şekilde para yatırma işlemlerini gerçekleştirebilmektedir.

Elo desteği; Bu, LoL oyununda oyuncunun hesabına başka birinin giriş yapmasıdır ve daha deneyimli bir kişi hesaba giriş yaptığında lig puanı yükselir. Derecelendirmeyi artırma süreci bir örnekle açıklanabilir. Üçüncü lig futbol takımına 11 Süper Lig oyuncusu koyarsanız ve onlarla oynarsanız, tüm sonuçlar olumlu olacaktır. Aynı şekilde LoL oynarken Elo puanınızı yükselterek liginizi yükseltme şansına sahip olabilirsiniz. Elo'nuzu yükseltirken mevcut liginizi ve hedef liginizi girer girmez işleminiz en kısa sürede tamamlanacaktır. Riseloboost'un engin deneyimi sayesinde artık League of Legends'ın keyfini daha da fazla çıkarabilirsiniz!

Challenger Booster Kadrosu

League of Legends'ta başarılı olmak ve zirveye çıkmak için rakiplerinizi birer birer yenmek mi istiyorsunuz? Bu aşamada desteğe mi ihtiyacınız var? O zaman Rise Elo Boost sizin için doğru adres. Rise Elo Boost'un sunduğu yüksek kaliteli hizmetler ile farkına bile varmadan bir LoL ustası olabilirsiniz.Kadromuzdaki Challenger oyuncular sayesinde LoL'ün keyfini çıkarabilirsiniz.

Elo Boost Nedir?

Elo Boost, profesyonel bir oyuncuya hesabınıza erişim vererek profesyonel oyuncunun LoL liginizi , win sayınızı , mevcut lp'nizi  yükselttiği bir sistemdir. Elo boost zaman gerektirdiği için genelde bu işlem ücretlidir ve Riseloboost bu konuda en iyi hizmeti en iyi fiyatlar ile sağlamaktadır.
 

Win Boost Nedir?

Win Boost hizmeti Boosterın hesabınıza gerekli güvenlik önlemlerini alıp giriş yaparak veya boosterle duo girerek bitirdiği garanti win alacağı işlemlerdir.

Yerleştirme Boost Nedir?

İlk 10 maç, her sezonun başlangıcında veya yeni hesaplarda yeni bir lige yerleşmek amacı ile oynamanız gereken oyunlar serisidir. 10 maçta aldığınız zafer ya da mağlubiyete göre bir lige yerleştirilirsiniz ve sizin asıl liginiz olur. Sezona hızlı başlamanız amacı ile verdiğimiz bu hizmette 7 zafer garantisi ile sizi mümkün olan en yüksek ligden başlatmaktayız.Booster ilk 3 maçın ardından kaybettiği her oyun için size bir maç kazandıracaktır.(Elmas ve üzerinde 6 win garantidir) Farklı sunucularda win garantisi vermemekteyiz.


Challenger Boost Nedir?

LP Boost; Ustalık, Üstatlık ve şampiyonluk seviyesindeki oyuncular için bir hizmettir. Oyuncunun puanını en az 25 puan istenen sonuca yükseltmenizi sağlayan bir sistemdir. LoL Challenger Ligi, dünyanın en yetenekli oyuncularından bazılarını içeriyor. Bu oyuncular kalabalığın arasından sıyrılıyor ve Challenger Serisinde yarışıyor. LoL Challenger Ligi, Şampiyonluk Aşaması olarak bilinir. Burası, sunucuda yaklaşık 200 en yüksek puanlı oyuncunun bulunduğu yerdir.

Challenger oyuncularının serinin en iyisi olduğu söylenemez. Ancak, en yüksek puana sahip oyuncular olarak kabul edilirler. Birçok Challenger oyuncusu Elo Boost'u kullanabilir. Challenger Booster; Şampiyonluk seviyesinin bir seviye üzerindedir.EU West sunucusundaki yüksek ligli kişiler şampiyonluk boost yapar. En iyi oyuncuların sunucuda olduğu bu ligde başarılı olmak çok zor. Bu serinin oyuncuları alt seviyedeki oyuncular için Elo Boost yapacak kadar oyunun ustasıyken, kendi seviyelerinde başarılı olmaları, zirveye ulaşmaları ve başarılarını bir şampiyonlukla taçlandırmaları kolay değil. Bu nedenle, sunucudaki en iyi 200 oyuncu arasında öne çıkmak için biraz yardım gerekiyor. İşte burada Challenger Boost devreye giriyor.

Challenger Boost, sunucudaki en iyi 200 oyuncu arasında öne çıkmayı mümkün kılıyor. Challenger Boost ile oyuncular en az 25 puan arttırmak üzere puanlarını istenilen seviyeye yükseltme imkanına sahip oluyor. Rise Elo Boost sayesinde Challenger Boost ile istediğiniz seviyeye ulaşabilirsiniz. Rise Elo Boost'a mevcut lig puanınızı, hedef lig puanınızı, maç başına lig puanınızı, liginizi ve sunucunuzu bildirerek istediğiniz puana kolayca ulaşabilirsiniz.

Challenger Boost Hizmeti

Mümkün olan en iyi şampiyonluk set noktasına ulaşarak oyundaki başarısını taçlandırmak isteyenler için en mantıklı hareket Challenger Boost'u almak olacaktır. Challenger Boost, istediğiniz ödülleri almanızı kolaylaştırır. Challenger Boost, ilerleme kaydetmeyi kolaylaştırır. Özellikle bu oyunu arkadaşlarıyla değil rakipleriyle oynayanlar için bu oyunda başarılı olmak çok önemlidir. Challenger Boost, oyunculara tam olarak bu fırsatı veriyor. Challenger Boost için yasal yaptırım hala karşılanmadı. Bu noktada cezalandırılacağından veya notunun düşürüleceğinden şüphe duyanlar içiniz rahat olsun. League of Legends'ı başarıyla oynayan ülkelere bakarsanız, Challenger Boost işleminin hepsinde oldukça popüler olduğunu görebilirsiniz. Challenger Boost, LoL oynamayı çok daha eğlenceli hale getiriyor.

LoL Duo Boost

League of Legends'ta başarılı olmak ve belli seviyelere ulaşmak gerçekten çok zor. Özellikle oyuna yeni başlayan oyuncular, oyunda günler hatta haftalar geçirseler bile başarıya ulaşamayacaklarından yakınıyorlar. League of Legends'ta başarılı olmanın birkaç alternatifi var. Duo; bu alternatiflerden biri. Çok etkili bir yöntem olan Duo Boost sayesinde LoL oynamak tahmin edilemez ve zevkli hale geliyor.

Duo Boost Nedir?

Duo Boost sayesinde oyuncu, hesabından çıkış yapmadan daha yüksek liglere ulaşma avantajına sahip oluyor. Duo Boost, çok kaliteli ve verimli bir sanal işlemdir; Bu, oyuncunun hesabında başka hiç kimse oynamadığı için 0 riskli işlem olarak bilinir. Duo Boost verildiğinde, hesabı sahibi ve booster için ortak bir zaman aralığı belirlenir. Belirtilen süre içerisinde booster sayesinde oyuncu işlem yapma imkanına sahip olacaktır.

Duo Boost'un teslim süresini öğrenmek için Rise Elo Boost Destek Ekibi ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Oyuncu sipariş verdiği andan itibaren 1 ile 12 saat arasında siparişe başlanır. Duo Boost'u almak isteyenler benimle kimin oynayacağını merak ediyor olabilir. Ormancı EloBoost; Bu hizmet, alanında profesyonel olan oyuncular tarafından sunulmaktadır. Rise Elo Boost'un Duo Boost hizmeti, League of Legends'ı çok daha eğlenceli hale getiriyor!

Duo Boost'un Avantajları

Duo Boost sayesinde hesabınızda oynayarak istediğiniz lige ulaşma şansınız var. Kimse hesabınıza erişemez. Hesabınıza giriş yaptığınızda işleminiz işleme alınacaktır. Duo Boost işlemi çok güvenli bir şekilde sona erer. Duo Boost işlemi tamamlandıktan hemen sonra oyuncu hesabına alınan puanlar artırılacaktır. Bu, oyuncunun daha üst liglere geçmesini kolaylaştırır. Duo Boost işlemi yapılırken oyuncu hesabının güvenliği ilk sırada gelir.

Güvenlik Önlemleri

Eloboost yaparken oyuncunun arkadaşları hesabın açık olduğunu görmeyecektir. Ayrıca bir VPN kullanırken ortaya çıkabilecek riskleri de önler. Oyuncu, Elo Boost işlemi sırasında hesabı korumak için mümkün olan her türlü önlemin alındığından şüphe duymamalıdır. Elo Boost işlemini başarıyla tamamlamak için gelen lig puanının parametresini doğru bir şekilde belirtmelisiniz.

Lig sonucu yanlış girilirse fiyat farkı oluşur. Elo Boost ile asla %100 win garantisi yoktur. Bunun nedeni takıma gelen oyuncuların öngörülemeyen özelliklere sahip olmalarıdır. Bununla birlikte, oyunlar genellikle ortalama + %85'lik bir galibiyetle sona erer. Ayrıca Duo Boost sürecinde koçluk yapılmaktadır. Booster, oyuncunun kasıtlı veya kasıtsız olarak kötü oynadığını düşünürse, sipariş türü Duo Boost'tan Elo Boost'a değişir.

ETİKETLER :
league of legends
lol
elo boost
eloboost
lol elo boost
lol eloboost
lolboost