Riseloboost | Blog Detayı

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

riseloboost,lol elo boost,valorant elo boost,elo boost

Eloboost Ve Valorant Eloboost Nedir


Yazar : RISEB Ata
Oluşturulma Tarihi : 14-06-2021 20:28

Bu yazıda elo ve boost sözcüklerinden oluşan kavramları açıklamak gerekmektedir. Bu bağlamda ne anlam taşıdıkları ve ne için kullanıldıklarını bilmek mühimdir. 

 

 Elo Boost Ne Demektir?

 

 İlgili kavram elo ve boost sözcüklerinin birleşiminden meydana gelir. Elo sözcüğü tek başına bir puanlama sistemine işaret eder. Bu sistem çevrimiçi oynanılan oyunlarda, oyuncunun seviyesini belirlemektedir. Söz konusu seviye galibiyet, mağlubiyet ya da beraberlik oranları doğrultusunda değişmektedir. 

 

 Boost sözcüğü ise sözü edilen oyunlarda arttırmak, hızlandırmak, yükseltmek anlamlarına sahiptir. Bu noktada elo boost, herhangi bir oyunda başkasının hesabına yetenekli biri tarafından giriş yapılmasıdır. Yapılan girişin nedeni eşleştirme puanını yükseltmektir. 

 

 Eloboost yasal mı sorusu gündeme gelmektedir. Başkasının hesabına izinsiz erişim legal olmamaktadır. Ancak bu işlem yasa dışı da kabul edilmemektedir. İlgili işlem internet üzerinden gerçekleştirildiği için bir kanuna tabi tutulmamaktadır. 

 

 Lol Elo Boost Nedir?

 

 Bu başlık altında açıklanacak sözcük League of Legends ELO Boost ifadesinin kısaltmasıdır. İlgili ifadenin açılımı kısaca şöyle tanımlanabilir. Uzman oyuncunun Bronz 2 derecesine sahip bir oyuncuyu Platin 2 seviyesine yükseltmesidir. Burada başkasının hesabına erişim söz konusudur. Söz konusu işleme lol elo boost denilmektedir. 

 

 Oyuncular için bu işlemi yerine getiren uzman kişiler bulunmaktadır. Bu kişiler belirli sitelerin bünyesinde yer almaktadırlar. Riseloboost sitesinde kişiye özel booster yer almaktadır. Kişi oyun veya sipariş için boosterine danışabilmektedir. İlgili sitede lol eloboost hizmeti uzmanlar eliyle yerine getirilir. 

 

 Valorant Elo Boost'un Anlamı ve Kullanım Alanı 

 

 Elo ve boost sözcükleri bağlamında valorant sözcüğü anlam kazanmaktadır. Valorant elo boost, oyuncunun oyun esnasındaki konumunu uzman booster yardımıyla yükseltmeye denilir. Valorant kavramının kullanılmasının nedeni boost hizmeti ile ilgili olmaktadır. Bu hizmet kapsamında oyun içinde kendi takımını taşımak anlamında sıkıntı çekenlere çözüm üretilir. Ayrıca oyunu kavramak adına zaman bulamayanlara da yardım edilir. 

 

 Riseloboost sitesi üzerinden valorant hizmeti alınabilmektedir. Sitenin müşterileri duo boost satın alarak beraber oynayacakları saatleri belirleyebilmektedirler. Elo boostu satın alanlar ise hesabının müsait olduğu durumları ilgili yere bildirebilirler. Valorant eloboost hizmeti ile müşterilerin memnuniyeti arttırılmaktadır. 

 

 Valorant Elo Boost'un pek çok yararı bulunur. Yararlarından ilki oyucunun rütbesinin hızlı biçimde yükseltilmesidir. Oyuncu bu hizmetle istediği sıralamaya erişebilmektedir. Önemli olan bu hizmetin hile içermeden güvenilir biçimde sunulmasıdır. Burada valorant rütbe anlamını da taşımaktadır. Rütbesi valorant olan boosterlar, oyuncuların istedikleri konuma gelmelerini sağlamaktadırlar. Hedefine hızla erişmek isteyen oyunculara keyifli ve güvenilir bir boost süreci destek olmaktadır. 

 

ETİKETLER :
elo boost
eloboost
lol elo boost
lol eloboost
valorant elo boost
valorant eloboost