Riseloboost | Blog Detayı

Sosyal medya hesaplarımızdan bize ulaş!

riseloboost,lol elo boost,valorant elo boost,elo boost

Elo Boost Yaptirmanin Avantajlari


Yazar : RISEB Ata
Oluşturulma Tarihi : 16-06-2021 15:23

Çar kasma diye tabir edilen konu günümüze elo yardımcıları olarak uyarlanmaktadır. Online strateji ve savaş oyunlarında seviye bambaşka bir yere ulaştı. Bu oyunlar için zirve olarak gösterilen iki oyun bulunmakta League Of Legends ve Valorant. LoL hayatımıza biraz daha önce girmesine rağmen hala çok popüler oyunlar klasmanında.

Oyuncusunun yeteneklerini ve strateji zekasını test etmesi açısında LOL bir zirve. Buna karşın 1-2 senedir yoğun şekilde varlığını hissettiğimiz valorant isimli oyun da artık dünya çapında ilgi görüyor. Başarıları sebebiyle bu oyunlarda daha hızlı klasman atlamak isteyen ve oyunun içerisinde zirveye ulaşmayı amaçlayan kitle de artmaktadır.

Elo Nedir?

Özellikle online oyunlarda elo, divison, klasman gibi tabirler çok kullanılır. Elo, valorant ve LOL oyunlarında da kullanılan bir terim. Kısaca oyuncuların bulunduğu lig anlamına gelir. Özellikle savaş kazanarak, oyunlarda best of veya maçın adamı seçilerek elo yükselmek mümkündür. Oyunları daha fazla oynayarak da lig atlanabilir. Aynı zamanda belirli şartlar ile lig atlanan oyunlar da vardır. Örneğin kazanılan mücadele sayısı, günde belirli saat oyunda kalma süresi gibi. Elo'yu önemseyen oyuncular daha hızlı elo atlamak için elo boost kullanmaktadır. 

Eloboost hile sayılmamaktadır. Ban sebebi olarak görülse de kullanan kişiler abartıya kaçmadıkça ve hile kullanmadıkça sıkıntı olmamaktadır. Her oyuncunun bazı liglerde takıldığı ve çok hile ile karşılaştığı bilinmektedir. Eloboost servisleri bu durumda oyuncuya yardımcı olmak için hizmet vermektedir.

Valorant Nasıl Elo Atlanır?

Her oyunda olduğu gibi valorant'ta da kolay yoldan elo atlamak için bazı tavsiyeler verilmektedir. Örneğin özellikle yeni oyuncuların kendilerinden yüksek derecede bulunan arkadaşları ile oynamaları önerilmektedir. Bu şekilde hem kazanacakları puanlar artacak hem de oyunu öğrenmeleri hızlanacaktır. Kendinizden yüksek seviyede takım arkadaşları ile oynamak her zaman kazançlı olmayabilir.

Bu nedenle oyuncular kendilerine güveniyorsa bu seviyede oyunlara katılmalıdır. Aksi halde rakipler de güçleneceği için bir anda elo düşme tehlikesi bile ortaya çıkabilir. Elo yükselmek için özellikle dereceli maçlardan önce valorant'ın antrenman arenası kullanılmalıdır. Bunu yaparak tıpkı sporcular gibi bir antrenmana sahip olabilir ve maçlara ısınma şansı elde edersiniz. Bu oyun açısından direkt katkı yapacaktır. Aynı zamanda kimi tavsiyelere uyarak oyun içi ayarlarını değiştirmek kesinlikle hatalıdır. Büyük maçlardan önce her zaman oynadığınız ayarları muhafaza etmeye gayret göstermek daha hızlı lig atlamanıza yardımcı olacaktır.

Valorant Eloboost ne işe yarar?

Elo atlamak için yukarıda tavsiyeler verdik. Kimi oyuncular bazı seviyelerde oyuna yeterince zaman ayıramamaktadır. Özellikle strateji ve savaş oyunlarında orta seviyeden yukarıya doğru geçişlerde çok fazla oyun oynamak ve fight yaşamak gereklidir. Bunun için epey zamana ihtiyaç duyulur. Valorant eloboost insanların daha kolay bir şekilde istedikleri seviyeye ulaşmalarına yardımcı olur.

Bu hizmeti veren kişiler tarafından daha yüksek seviyede bulunan maçlara dahil edilir ve hile ile karşılaşmadan oyunda elo atlama şansına sahip olabilirsiniz. Valorant gibi oyunlarda daha yüksek seviyede rakiplere karşı elde edeceğiniz olumlu sonuçlar hesabınızın dikkat çekmesine ve elo atlamasına yardımcı olacaktır. Yapılan hizmetin ban yeme riski neredeyse yoktur. Buna sebep olarak klasik maçlar gösterilebilir. Arkadaşlarınızla valorant oynamak tamamen yasaldır. Rakipler ile anlaşma yapmadıktan sonra herhangi bir sorun bulunmamaktadır. 

Nereden Eloboost Hizmeti Alınır?

Özellikle deneyimli siteler ile çalışımladır. Bu siteler ban tehlikesine karşın bilinçlidir. Sürekli hizmet verdikleri için belirli bir birikim sahibi olurlar. İnstagram, Telegram gibi sosyal medya hesaplarından ilan veren elobooster'lara güvenmemek gerekir. Bir internet sitesi sahibi olan, tercihen twitch, youtube gibi yerlerde oyun yayını yapanların tavsiye ettiği servisler faydalı olacaktır.

Fiyat araştırması yapmadan çalışmak da doğru değildir. Birkaç hizmet sağlayan kişiden fiyat alıp en doğrusunu değerlendirmek gerekir. Valorant elo boost hizmeti veren kişiler genellikle internet üzerinden işlem yaptığı için para alışverişlerine de ekstra önlem gerekir. Bu neticede güvendiğiniz banka kanalları ve ödeme yöntemlerini değerlendirmek doğru olacaktır.

Lol Elo Mantığı

League of Legends oyununda elo yerine genellikle lig tabiri kullanılır. Buna karşın mantığı birbirine oldukça yakındır. Başarı yakaladıkça ve daha fazla oynadıkça lig yükselmek mümkündür. Lol lig yükselmek için bazı kolay adımlar bulunur. Örneğin nexsus'un önemi lol tayfası tarafından zaten bilinmektedir. Takımın hedefi nexsus olmalıdır. Bu şekilde ekip halinde yükselmek ve doğru stratejiyi bulmak kolaylaşacaktır.

Nexsus kısaca oyunun tamamlanması için yıkılması gereken ve iki takım tarafından da yıkılabilen yapıdır. Minyonlarını ve yapının kendisini savaşarak yıkmak takıma hem yetenek hem de galibiyet kazandıracaktır. Lol de iyi oyuncuların yaptığı gibi sürekli kendini denetlemek için oyunları kaydetmek önemlidir. Kendinizi eleştirmekten korkmadan lig atlayabilirsiniz. Sakinlik ve akılcılık Lol oyuncularının taşıması gereken özelliklerden. Zihinsel olarak hazırlık oyunun önemli bir parçası.

Lol Eloboost Faydaları

Tıpkı valorant'ta olduğu gibi Lol'de de hızlı lig atlamak için hizmetler verilmektedir. Özellikle oyuna yeni başlayanların ve bir seviyede takılıp kalanların bu hizmetten faydalandığı görülmektedir. Lol eloboost almak için birçok işletme kurulmuştur. Valorant'a göre daha profesyonel yapıldığı düşünülmektedir. Eloboost yaparak daha kolay bir şekilde lig atlayabilirsiniz. Bu işlem tıpkı valorant'ta olduğu gibi ban tehlikesi içermemektedir. Lol maçlarında daha fazla parametre bulunmaktadır. Bu nedenle seçtiğiniz karakterler kadar koridorda verdiğiniz savaşlar da lig atlamak için önemsenmektedir. Daha çok bir cephesel mücadele olduğundan dolayı lol oyuncuları takımdaşlık duygusunu kazanmalıdır. Buna karşın istediği görevi elde edemeyen oyuncular oyunu zevksiz hale getirmek için olumsuzluklar yapabilir. Bu durumda dereceli maçlarda zarar görebilirsiniz. Sıkıntıyı yaşamamak için boost hizmeti alabilirsiniz. 

Neden Elo Boost Kullanılır?

Aslında nedeni açıktır. Sürekli trollere denk gelen hesaplar bir süre sonra seviye atlayamadıklarını fark ederler. Bu durumda bir üst klasmana yükselmek için boost ihtiyacı duyulur. Aynı şekilde dereceli oyunlarda rakiplerde hile kullanma eğilimi görülmektedir. Özellikle para karşılığında hile yaptıranların sayısı oldukça fazladır. Bir lol oyuncusu olarak bu düzende yer edinebilmek için güvendiğiniz servisler aracılığıyla Lol elo boost hizmeti alabilirsiniz.

Aldığınız hizmet karşılığında bir duvarı atlamada merdiven desteği gibidir. Yani merdiven gelir ama duvarı yine de sizin aşmanız gerekir. Bu nedenle oyun tarafından herhangi bir ban durumu oluşmaz. Sadece daha adil ve düzenli oyun oynamanıza yardımcı olur. Özellikle oyuna fazla zaman ayıramayan oyuncuların geçiş dönemlerinde ilgi göstermesi gerekir. Bu ilgiyi gösteremeyen kişilerin uzun süredir verdiği emek bir anda heba olabilir. Bu durumun yaşanmaması için lol eloboost desteği alınması gerekebilir.

Kimlerin Eloboost Kullanması Gerekir?

Elbette böyle sınırlandırma yapmak doğru değildir. Fakat yine de bazı kişilerin daha fazla ihtiyaç duyduğu bilinir. Sürekli hesabını kasmış kişilerin örneğin işe başlamaları veya sıanv dönemine girmeleri halinde oyunla daha fazla ilgilenmeleri lazımdır. Bu kişiler yardım amacıyla eloboost kullanabilir. Aynı şekilde internet problemi yaşayan veya bilgisayarından uzak kalan kişiler de eğer elo atlayacakları dönemde bulunuyorlarsa bu hizmetten faydalanabilirler. Tabii ki derecesinden memnun olan ve oyuna zaman ayıramayan oyuncuların da eloboost kullandıkları bilinmektedir.

ETİKETLER :
elo boost
eloboost
lol elo boost
lol eloboost
valorant elo boost
valorant eloboost