LoL Elo Boost Nedir | Riseloboost Profesyonel Eloboost Hizmeti - riseloboost.com
LoL Elo Boost Nedir

LoL Elo Boost Nedir

August 10, 2022

LOL ELO BOOST NEDİR?

League of Legends gibi lig tabanlı video oyunlarının oyuncularından en sık sorulan sorulardan biri "Elo boost nedir?" Profesyonel oyuncular tarafından sıklıkla kullanılan bir terim olan Elo boost, League of Legends sıralamanızı iyileştiren etkinlikleri ifade eder.

League of Legends elo boost, yani lol elo boost. Yetenekli bir oyuncu, bunu başarmak için herhangi bir hesabı daha yükseğe yerleştirir. Sıralamanızı paylaşmanıza rağmen, seviyelerin düşük olduğu oyunlarda rakiplerinizin genellikle sizden daha iyi performans gösterdiğini hiç fark ettiniz mi? Dereceli bir maçta, sizinle aynı seviyede olan rakipleriniz genellikle iki nedenden dolayı sizden daha iyi performans gösterir. Oyuncu, ilk senaryoya göre ikinci bir hesap oluşturmuş olabilir. Smurf olarak bilinir. Smurfhesaplar genellikle oyuncuların orijinal hesapları yasaklandıktan sonra devam edebilmeleri için yapılır. Rakipleriniz genellikle sizden çok daha iyi oynuyor çünkü onlar çok daha deneyimli ve yetenekli oyuncular.

İkinci senaryo ise oyuncunun hesabını başka birine devretmesidir. Oyuncu bunu yapar çünkü ligden olabildiğince çabuk ve kolay bir şekilde ayrılmak ister. Hesabı alan kişi, elo boost hizmetleri sunan bir arkadaş veya profesyonel bir oyuncu olabilir. Bu hizmet için bir ücret vardır. Amaç, oyuncunun lig atlamasını hızlandırmaktır. Hatta bu hizmeti kullananların üst düzey rakipleri beslediği bile görülmüştür.

Çünkü oyuna yeni başlamış olmasına rağmen olması gerekenin çok üzerinde bir seviyededir. Oyuncu, kendi seviyesindeki oyunculardan ziyade, kendisinden önemli ölçüde daha iyi olan oyuncularla oynamaya çalışarak rakip takımın oyunu kazanmasına yardımcı olabilir. Elo boost sunan hizmetler güvenilirdir. Profesyonel oyuncular, elo boost hizmetleri sunarak oldukça büyük bir miktar kazanabilirler. Hesabı ne kadar yüksek sıraya koyabileceğiniz, ne kadar para alacağınızı belirleyecektir. Kendinizi profesyonel bir oyuncu olarak görüyorsanız, bunun için endişelenmenize gerek yok.