LoL Duo Boostta Ban Mümkün Mü | Riseloboost Profesyonel Eloboost Hizmeti - riseloboost.com
LoL Duo Boostta Ban Mümkün Mü

LoL Duo Boostta Ban Mümkün Mü

August 25, 2022

Seçtiğiniz elo boost türü, hesabınızın açık veya kısıtlı olup olmadığını belirleyecektir, ancak olasılık son derece düşük olsa da, elo boost hizmetleri, hesap yasaklarını önlemek için esasen en güvenli teknikleri kullanır. Hesabınızı başka bir oyuncuyla paylaşmanız gerektiğinden, ancak duo boost seçeneğiyle, hesap bilgilerinizi kimseyle paylaşmadığınız için kesinlikle hiçbir risk söz konusu olmadığından, solo boost almanın bazı riskleri vardır. Ve aslında sizinle aynı elo aralığında bir hesabı olan bir oyuncuyla sıraya girersiniz.

Neredeyse sürekli olarak LoL oynasalar da, profesyonel oyuncular profesyonel sahneye girmeden önce para kazanmalıdır. Profesyonel olmak için merdivenleri tırmanırken, birçoğu diğer oyuncuları bir gelir kaynağı olarak artırmak için kullandı. Riot'un bunu izleyememesi ve oyuncuların birbirleriyle duo yapmasını engelleyememesi veya başka bir şekilde engelleyememesi nedeniyle, profesyonel oyuncular, oyun oynarken para kazanarak ve profesyonel oyuncu olma hedeflerine doğru ilerlerken, yankı korkusu olmadan bunu yapabildiler.

Başka bir oyuncuyla sıraya girmek veya duo oynamak temelde sizinle aynı seviyede olan bir arkadaşınızla duo oynamakla aynı olduğundan, duo boost League of Legends Riot'un hüküm ve koşullarından hiçbirini ihlal etmez. Sonuç olarak, bunu yaparsanız Riot hesabınızı yasaklayamaz veya sınırlandıramaz. Bu nedenle, böyle bir hizmeti satın almak tamamen güvenlidir ve bir seçim yaptığınızda herhangi bir sorun veya kısıtlama fark etmediniz.

Bir meydan okuyucu oyuncuyla duo oynadığınızda, takımınızda kazanma arzunuzu paylaşan ve oyunda ilerlerken size tavsiyelerde bulunabilecek, gerçekten yardımcı olan ama aynı zamanda farkına varmanızı sağlayan birileri olacak.